Medical Expert Health

Pazartesi - Pazar

7/24

Türkiye

İstanbul

Kaş Ekimi

İçindekiler

Kaş ekimi uygulamasından sonra ömür boyu dökülmeyen, istenildiği gibi şekil verilen doğal kaşlar elde edilir. Gözlerimizin ve kaşlarımızın yüzümüze kattığı ifade çok önemlidir. Bu nedenle kaşlarımızdaki problemlerin bizi ne denli etkileyeceği ortadadır.

Günümüz şartlarında kadınların daha bakımlı olduklarını ve güzellik uğruna aldıkları hizmetleri düşününce bazen beklenmedik sonuçlarla karşılaştıklarını hatırlamak gerekir. Bu sonuçlar arasında kaşların hızlı bir şekilde ve geri dönüşümsüz dökülmesini de sayabiliriz. Benzer şekilde psikolojik sebepler, sağlık problemlerinden ötürü kullanılan ilaçlar ile tedaviler ve genetik faktörler de kaşlardaki dökülmeyi yoğunlaştırıp kaş şeklini bozabilir. İşte bu tür problemlerle mücadele için kişiler tarafından kaş ekimi kalıcı ve talep gören bir yöntem halini almıştır.


Kaş ekimi FUE tekniğiyle, lokal anestezi altında ve iki (2) – üç (3) saat içinde uygulanmaktadır. Kaş ekimi erkeklere de uygulanan ama özellikle de kadınların yoğun olarak talep ettiği bir operasyon haline gelmiştir.

Operasyon Süreci

3 Gün Konaklama

Tüm işlemler için anlaşmalı 5 yıldızlı otellerimizde misafirimiz oluyorsunuz.

2-3 Saat Operasyon

Maksimum 8 saat içerisinde profesyonel ekibimiz doğal kaş ekimini gerçekleştirir.

100% Ağrısız Ve Acısız

İğnesiz lokal anestezi cihazımız ile ağrı ve acıyı hiç hissetmeyeceksiniz!

Maksimum Kıl Kökü

150-300 grefte kadar.

Kaş Ekimi Adımları

Kaş Ekimi Sonrasındaki Süreç

Kaş ekimi sonrası iyileşme süreci oldukça kolaydır. Operasyondan sonra dokular kendini 7-10 gün içinde yeniler. Ekim sırasında oluşan kırmızı kabuklar 7-10 gün içerisinde yok olur. 10. gün kökler iyice yerleşmiş olur. Ekimden sonraki 10 günlük süreç yıkama işleminin gerçekleştirilerek kabuklanmanın yok olmasını sağlayan süreçtir. Bu süreç gözlemimiz dahilinde çok dikkat edilmesi gereken bir dönemdir.

Ekilen kaşların bir kısmı ya da tamamı 1-2 ay içerisinde şok dökülme yaşar. Bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Kimilerinde hiç dökülme olmazken başkalarında tamamı bile dökülebilir. Bu normal bir süreçtir. Dökülen kaşlar uyuma fazından sonra yani ekimden ortalama 2 ay sonra çıkmaya başlar ve 6 ile 8 ay içerisinde forma girmiş olur.

Rezervasyon Talebi İçin...


Ücretsiz Muayene