Medical Expert Health

Pazartesi - Pazar

7/24

Türkiye

İstanbul

Sakal & Bıyık Ekimi

İçindekiler

Donör sahamız iki kulak arası, başın arka bölgesidir. Oradan aldığımız kökler dökülmeme özelliğine sahip olduğu için ekilen bölgede de hiçbir zaman dökülmeyecektir. Sakal ekiminde en önemli ayrıntılardan biri açılan kanalların yatık bir şekilde açılması ve tekli olacak şekilde greftlerin dikkatlice ekilmesidir. Sakal ekimleri diğer ekimlere göre daha zor ve hassasiyet gerektiren bir ekimdir.

Tıpkı saç ekiminde olduğu gibi kısıtlı değil kişinin ihtiyacını göz önünde bulundurarak tek bir seansta, süreye takılmadan 800-1500 greftlere kadar sakal ekimi gerçekleştiriyoruz. Çünkü ne kadar sık olursa o kadar doğal görünümlü sakal ekimi gerçekleşmiş olur.


Kıl çıkmayan sakal kısmında tek çözüm sakal ekimidir. Tam köselik, seyreklik ve bölgesel dökülme durumlarında rahatlıkla ekim yaptırarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Sakal ekiminde yine saç ekiminde olduğu gibi FUE tekniğiyle uygulama yapmaktayız.

Operasyon Süreci

3 Gün Konaklama

Tüm işlemler için anlaşmalı 5 yıldızlı otellerimizde misafirimiz oluyorsunuz.

6-8 Saat Operasyon

Maksimum 8 saat içerisinde profesyonel ekibimiz doğal sakal ve bıyık ekimini gerçekleştirir.

100% Ağrısız Ve Acısız

İğnesiz lokal anestezi cihazımız ile ağrı ve acıyı hiç hissetmeyeceksiniz!

Maksimum Kıl Kökü

800-1500 grefte kadar.

Sakal & Bıyık Ekimi Fotoğrafı

Sakal & Bıyık Ekimi Sonrası Süreç

İyileşme süreci oldukça kolaydır. Dokular kendini bir hafta – 10 gün içerisinde yeniler. Ekim sırasında oluşan kırmızı kabuklar 7-10 gün içerisinde yok olur. 10. gün kökler iyice yerleşmiş olur. Ekimden sonraki 10 günlük süreç yıkama işleminin gerçekleştirilerek kabuklanmanın yok olmasını sağlayan süreçtir. Bu süreç gözlemimiz dahilinde çok dikkat edilmesi gereken bir dönemdir.

Ekilen sakal ve bıyıkların bir kısmı ya da tamamı 1-2 ay içerisinde şok dökülme yaşar. Bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Kimilerinde hiç dökülme olmazken başkalarında tamamı dökülebilir. Şok dökülme oldukça normal bir süreçtir. Dökülen sakal ve bıyıklar uyuma fazından sonra, yani ekimden ortalama 2 ay sonra çıkmaya başlar ve 6 ile 8 ay içerisinde forma girmiş olur.

Rezervasyon Talebi İçin...


Ücretsiz Muayene